Це база. Це фундамент. Треба бачити всю картинку. А найчастіше вас грузять деталями.
Продають медитації, ви медитуєте, але нічого не міняється.
Займаєтесь спортом, але все гірше почуваєте себе. Нічого вас не цікавить.
Дивитись тренінг з продажу, але продавати не виходить.
Вчитись мові, але кидаєте ба боїтесь говорити. Боїтесь помилятись.
Хочете познайомитись з кимось, але навіть не ставите собі Тіндер на телефон.
Чому? Про це і поговоримо.
Стан
Давно помічено, що велику роль ефективному знайомстві грає стан. Важливо бути в хорошому бадьорому настрої, відчувати впевненість у собі та отримувати задоволення від спілкування з дівчиною. Коли вдається зловити цей стан, то й знайомство зазвичай відбувається дуже легко! Що таке «стан»?
Коли кажуть «стан», зазвичай мають на увазі, що це відчуття у твоєму тілі, це те, як ти почуваєшся.
Наприклад, коли кажуть: «Мені так добре», — це означає, що людина перебуває в хорошому стані, вона чудово почувається і їй море по коліна!
Стан дитячого витівки – найкращий стан для спілкування з протилежною статтю. Тому що дитина — легковажна істота, вона не перевантажена почуттям відповідальності. З пустуном почуваєшся легко і раптом виявляється здатним піти на зовсім шалені речі. Але про це ми ще поговоримо далі.
Стан коли кішка або собака збуджена. Ми автоматично це зчитуємо. Неверабально. Так само і з людьми.
Стратегії — це послідовність дій для досягнення результату. Наприклад, щоб зробити собі чай, треба, мінімум, взяти чайник, налити воду, закип’ятити його і налити в кухоль.
Переконання — це внутрішні погляди на світ. Наприклад, «Всі мужики сволоти» – це переконання.
Трапляються переконання обмежують людину. А буває, навпаки, розвивають його. Ось приклад обмежень переконань:
У мене нічого не вийде.
Я не придатний вивчати мови.
Я до цього не придатний.
Біг це скучно. Це не для мене.
Вони одразу блокують дії. Ми навіть не починаємо нічого робити.
Розвиваючі переконання:
“Я все можу, потрібно тільки зрозуміти, ЯК” або просто “Я все можу”. Це класні установки, тому що, навіть у ситуації, коли ти упрєшся в стіну, ти все одно шукатимеш шляхи обійти її. Якщо оминути не можна — перелізеш. Якщо стіна висока — зробиш підкоп тощо.
Переконання «У мене не вийде» з тих, що обмежують. Наприклад, людину з таким переконанням переконали, що треба спробувати обійти стіну, вона не змогла це зробити і каже: «Я ж попереджав, що в мене не вийде!». Погано те, що він навіть не спробував якось подолати перешкоду. Такий нічого не навчиться! І не зможе змусити грати обставини собі на руку. Але вихід завжди є для тих, хто вірить: усе можливо, — і вперто досягає поставленої мети.
На мій досвід, люди з переконаннями «Я все можу» домагаються всього! Усього, чого справді хочуть. Це переконання працює надзвичайно ефективно.
Стан, стратегії та переконання – це те, що непорушно пов’язане один з одним. Найкраща ефективність – це коли ти працюєш на ефективністю всіх трьох складових успіху одночасно. Для того, щоб твої дії були найбільш ефективними, користуйся ефективними стратегіями, станами та переконаннями.
Скажімо грубо: стан – це 33% стовідсоткової ефективності, переконання – 33% та стратегії – 33%. Тому, якщо ти хочеш бути дуже ефективним, ти повинен розвиватися відразу в трьох напрямках, звертаючи увагу на всі три складові під час будь-яких дій!
З чого складається стовідсоткова ефективність? Таким чином, для того, щоб бути повністю успішним, потрібно кожну зі складових успіху добре опрацювати.
Але тут є маленька деталь, але як завжди вона ключова. Одне переконання, може вбити все. Одне хибне переконання, і ми навіть не починаємо нічого робити.
Поганий стан – якась, хвороба, яка забирає всю енергію. Ми навіть не починаємо нічого робити.
Немає правильних стратегій. Або зливаємо всю нашу енергію не правильно. Граємо в ігри, залипаємо в інсті, ютубі, читаємо новини. Спілкуємось з токсичними людьми. Нічого не буде.
П’ять ефективних переконань у навчанні
Почнемо з ефективних переконань у навчанні. Ти хочеш мати грандіозний успіх? Тоді прочитай цей розділ кілька разів. І лише потім приступай до тематичної частини книги!
У світі 95% людей мають 5% грошей, інші 5% людей мають 95% фінансових коштів.
Все залежить від мене!
Що це означає? Я не про політ космічного корабля, що бороздить простори океанів! Ти розумієш мене? Згадай, що у знайомствах, спокусах чи стосунках з людьми залежало не від тебе?
З діалогу на тренінгу
— Я не подобаюсь…
— А що ти робиш, щоб подобатися?
— Нічого.
Якщо робити НІЧОГО, у відповідь отримуєш нічого. Адже так?
Якщо робити щось, щось отримаєш. Якщо мати сильне бажання познайомитися з людиною (без слів та без рук) та взяти у неї телефон, ти зробиш це! Думаєш, що це неможливо? А ти спробуй!
Дуже до речі згадався один випадок! Чоловікові (30 років:)) зав’язали руки і дали соску в рот. Він пішов вулицею і натрапив на дівчину. Молоду, років 25, середнього зросту, гарненьку та сексапільну. Вона йому дуже сподобалася. Що він зробив, неможливо описати словами – це треба було бачити! Він зробив так, що вона сама дістала його телефон із кишень штанів, що, за його словами, було дико приємно і записала свій номер! Одні мукання та жести! Тож немає нічого неможливого. У комунікації та стосунках все залежить від тебе. Звісно, якщо ти цього захочеш!
Згадай про це переконання, коли ти вийдеш наступного разу на вулицю без парасольки і почнеш лаятись на погану погоду та дощ. Знайди дівчину із парасолькою:)
Зараз ти зрозумієш, як реалізуємо цей принцип детальніше.
Ситуація+ресурс=результат!
Ситуація – це те, що дано на даний момент!
Змінити ситуацію ти можеш, використовуючи ресурс. Ресурси – це люди, слова, дії і все те, що призводить до мети, яку ти поставиш перед собою – до результату, одним словом! Все, що знаходиться довкола тебе, це ресурс. Подумай, як ти можеш скористатися оточенням під час знайомства? Як у стосунках ти зможеш використовувати різних друзів та подруг? Це ж твій ресурс.
Ти хочеш, щоб все залежало від тебе у знайомствах? Які ресурси маєш? Перерахуємо їх:
— ця книга з купою методик знайомства, перевірених на практиці;
— руки, які можуть у цьому допомагати;
— голова, яка вміє соображати;
— пустотливий язичок — чудовий помічник;
— нахабство, або вроджене, або набуте за допомогою книги чи іншого ресурсу тощо.
На тренінгах часто виникають запитання: «А чи можна дівчину трахнути з подругою?»
Можна, можливо! Можна все, головне — знайти потрібний ресурс.
Коли мені кажуть, що «це нереально», я зазвичай перекладаю так: «Я не можу знайти ресурс» або «Немає відповідного способу», тобто «Я не можу…»
Виходить, це ТИ не можеш! Докладіть зусиль, щоб знайти спосіб! І все вийде. Вклади у пошуки способів – ресурсів – самого себе та свого часу. І отримаєш рано чи пізно результат!
Звичайно, кількість ресурсів залежить від досвіду. Читаючи книгу, ти поповнюєш свій досвід. Випробовуючи все це на людях, ти збільшуєш свою базу ресурсів.
І чим більше ти знаєш і вмієш, тим більше ситуацій залежатимуть тільки від тебе. Багато людей потім дивитимуться на тебе збоку, і їм здаватиметься, що ти твориш щось неймовірне! А це лише великий вибір ресурсів, які в тебе є.
Немає помилок, є зворотний зв’язок!
Якщо щось відбувається, воно має відбуватися. Все закономірно, що посієш, те й пожнеш! Важливо ставитися до будь-якого результату як зворотного зв’язку — відповіді на наш вплив.
Це схоже на третій закон Ньютона. Ти не помиляєшся, а робиш і отримуєш відповідь. А подобається він тобі чи ні, це твоя справа. Це ОС – зворотний зв’язок. Якщо тобі це не до вподоби, роби щось інше.
Подобається — отже, все ОК, правильно. Продовжуй так само, щоб досягти бажаних результатів.
Правила зворотного зв’язку
На даний момент ти дієш найкращим способом. Чому? Просто тому, що зараз ти вибираєш із того досвіду, з тих ресурсів, що є у тебе в накопиченні. Коли ресурсів буде більше і вони будуть різноманітнішими, ти діятимеш краще. Але зараз ти робиш усе, що можеш. Тож ти МОЛОДЕЦЬ!
Помічай тільки позитивне. Інше залишай за дужками життя. Запитуй періодично:
a. ЩО Я ЗРОБИВ ДОБРЕ?
b. ЩО Я ЗРОБлю КРАЩЕ НАСТУПНОГО РАЗУ?
Відповідай на це питання, дотримуючись запропонованих правил:
I. Використовуй лише твердження, жодних заперечень; замість фрази “Не варто було говорити їй грубості” куди краще вимовити: “Наступного разу я скажу їй, яка вона красива в гніві!”
І. Використовуй конкретну мову, без околиць; заміни фразу «Треба щось робити» на варіант «Я наступного разу скажу їй: «Я караю тебе за твою поведінку».
ІІІ. Використовуй майбутній час; замість «Треба було бути нахабнішим» краще скажи: «У майбутньому я буду нахабним і схоплю її за руку!»
Давай розберемо наступний випадок. Хлопець підходить і вистачає незнайому соковиту дівчину у парфумерному магазині за попу. Вона, несподівано скрикнувши, розвертається і хрясти йому сумочкою по голові!
Хлопець: У чому справа? Я схопив її за попу, яка, до речі, дуже приємна навпомацки, і отримав від цього масу задоволення! Я зробив це сміливо. Хоча думав, що не посмію.
Що я зроблю краще наступного разу?
Реагуватиму швидше, щоб ухилитися від удару!»
Часто я чую: «Я не знайомлюся сам. Одного разу я вже підійшов, і з цього нічого не вийшло».
Тобто хлопець просто «опустив руки». Я питаю в таких випадках: “У тебе завжди так?” Найчастіше відповідають: «Я більше не пробував».
Якщо ти хочеш утвердитись у цій думці, ти утвердишся. Ти доведеш собі, що робити марно. Але коли ти захочеш переграти ситуацію на свою користь, то ти знайдеш вірний спосіб це зробити. Різниця тільки в тому, що у другому випадку:
а) тобі стане веселіше жити;
б) ти будеш вчитися і рости.
Порада: зауважуй насамперед СВОЇ УСПІХИ. Наплюй на невдачі. Яка нам до них справа? Ти ж хочеш успіху, чи не так?
Вихід за рамки
Об’єкт у спокої залишається у спокої, об’єкт у рівномірному русі залишається у русі. Нічого не змінюється, якщо не докласти зусиль.
Приблизно так звучить третій закон Ньютона, який можна застосувати і в нашій справі.
Щоб одержувати щось нове, потрібно робити щось нове. Необхідно вийти за рамки звичайного. Роби те, що тобі незвично. Думай: Що я можу зробити незвичайного? Далі в книзі ти знайдеш багато незвичайного, що можеш робити. Але продовжуй вигадувати і щось своє!
Ти знайомився з випадковим перехожим? – Ні? Тоді познайомся.
Позитивне мислення
Все, що не робиться, то на краще.
Перейдемо до анекдоту, щоб наочно показати, яким дієвим цей принцип має реальність.
Зустрічаються комік та трагік.
Трагік: – Ех. Не запросили… Забули…
Комік: – Bay! Не запросили – ПАМ’ЯТАЮТЬ!
На одну й ту саму подію — два прямо протилежні погляди. Роби висновок: кому жити веселіше?
От і все. Ми поговорили про всі п’ять принципів. Їх достатньо, щоб бути суперуспішною людиною. Дій завжди в рамках цих принципів, оскільки, будучи вбудованими в твою свідомість, вони збільшать ефективність твоєї манери спокуси і покращать якість життя взагалі. Одним словом, не замислюючись, бери їх на озброєння.
А тепер я знову резюмую вище сказане.
Є 5 основних принципів, характерних для всіх успішних людей:
все залежить від мене
ситуація + ресурс = результат
немає помилок, є Зворотній Зв’язок (ОС)
вихід за рамки
позитивне мислення.
Ну що, ти бачиш як усе просто? Відчуваєш кайф?
Такий шлях. Всім мир!
+ Матеріали. Сервіси. Підписка. Для квантового стрибка та виходу в космос.
Книга – Максимальна ефективність. Ключ до здорового, щасливого та продуктивного життя. А не так як зараз.
Телеграм канал – Антивірус для мозку. Ментальне здоровʼя на максималках
Телеграм канал — Ахуенні Переконання
САМИЙ ефективніший в світі тренажер для вивчення іноземних мов Words. [ 100% результат. 100% – гарантія. Перший місяць – Безкоштовно! ]
Матеріали для продажників [ в розробці ]
Матеріали з маркетингу [ в розробці ]
>> Отримати відповідь на питання, яке вас цікавить
Підписатися в Телеграмі [ там ділюсь короткими думками, музикою та анонсами статей ] , Ютуб [ тут різними корисними відосами ] та x.com
Було корисно та цікаво – підпишись, поділись та перешли друзям!